Labas,

Esu Dovilė, džiaugiuosi Jūsų apsilankymu šioje mano erdvėje.


Mano fotografinė istorija prasidėjo nuo košmaro naktį, kuomet sapnavau kaip mane grobia ateiviai. Gal skamba ir juokingai, bet sapnas buvo labai baisus. Man trūko oro ir aš šaukiau. Nesu nieko panašaus anksčiau sapnavusi ir taip tikroviškai jautusi. Sapnuodama aiškiai suvokiau, ar man pavyks išsigelbėti priklauso tik nuo manęs pačios. Ir tik nuo manęs priklauso ar aš toliau gyvensiu.


Sapnas ir mintis, kad nebėra laiko laukti, mane paskatino pradėti fotografuoti, ko visada ir norėjau. Fotografuoti jau šiandien, nelaukti rytojaus.


Ir tuomet mano gyvenime prasidėjo magija - nebeliko jokių klausimų ar tikrai? O gal dar ne dabar? Juk dar nemoku... Jaučiau tik viena - aš noriu fotografuoti. O gyvenimas mane tiesiog skraidino: netikėčiausios vietos, naujos pažintys, sėkmės istorijos. Fotografavau ir galvoje sukosi mintis wow, kaip man pasisekė!


Visuomet save mačiau kaip moters portretų fotografę. Moterų, kurios kaip deivės - ryžtingos, jautrios, drąsios, svajoklės - kiekviena savo individualumu skirtingos ir tokios vienintelės. Man įdomu sužinoti kur jos randa laimę, kur mato džiaugsmą, už ką yra dėkingos.


Man objektyvas - tai lyg burtų lazdelė, kurios dėka galiu pakeisti savo pačios būseną. Būnant mama kartais taip norisi aukštakulnių ir pūstos suknelės, ar dienos tik sau, raudonų lūpų ir banguotų plaukų.


Laimę randu šeimoje, o įkvėpimo semiuosi iš gamtos. Dėl to ir pasivadinau - SAMANOTA fotografija. Be galo mėgstu žalią spalvą, ji man aocijuojasi su ramybe, gamta, mišku, pušimis. Samanos įkūnija švelnumą ir ilgaamžiškumą. Čia sustoja laikas, bet tuo pačiu ir kuo daugiau apsamanoja, tuo labiau vertinga.


Todėl labai tikiuosi, kad su kiekvienais metais mano darytos nuotraukos įgis neišmatuojamą vertę. Tik pagalvokite - kaip nuostabu, laikydami nuotrauką delnuose, galime žaisti savo atmintimi, galvoti apie brangius žmones ar patirtis. Mes juk patys pasirenkame ką norime matyti ir kokiu kampu žiūrėti į gyvenimą.


To aš ir linkiu - paprastumo dienoje, grožio akimirkoje ir amžinybės nuotraukoje.


Mane fotografavo @Kristina Sereikaitė.